Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

"Kierunek -> Aktywizacja"

Utworzono dnia 29.05.2020
Czcionka:
Ośrodek Pomocy Społecznej, na wniosek Inventum Sp. z o.o. (z siedzibą w ul. M. Reja 20a, Nowy Sącz), informuje o realizacji projektu pn. „Kierunek -> Aktywizacja!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej 9. Region Spójny Społecznie, Działania 9.1. Aktywna Integracja, Poddziałania 9.1.2. Aktywna Integracja – projekty konkursowe.
W ramach projektu oferowane jest szerokie wsparcie uczestników po przez zapewnienie dostępu do poradnictwa zawodowego, pośrednictwa pracy, bezpłatnych szkoleń zawodowych z zakresu dostosowanego do indywidualnych potrzeb uczestników oraz organizację płatnych staży dla uczestników.
Poprzez uczestnictwo w projekcie nie tylko uczestnik ma możliwość zdobycia zatrudnienia, ale również może podnieść swoje kwalifikacje, przez co może znaleźć jeszcze lepiej płatną bądź bardziej satysfakcjonującą dla niego pracę.
Projekt ma również pozytywny wydźwięk dla pracodawców, którzy godząc się przyjąć stażystę do swojego przedsiębiorstwa, może skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia, a także może uznać staż jako możliwość sprawdzenia w pracy potencjalnego pracownika nie ponosząc przy tej okazji żadnych kosztów.
Więcej informacji na stronie internetowej http://inventum-global.pl/kierunek-aktywizacja/, a także pod numerem telefonu +48 605 590 627
 

Pogoda

Kalendarium

Imieniny